Karjeras iespējas Dizaina un tehnoloģiju jomā!

Piektdien, 10. decembrī , Valmieras 2.vidusskolas 8.b klases skolēnu puišu grupa aktīvi piedalījās integrētajā stundā Dizaina un tehnoloģiju mācību priekšmetā ar karjeras izglītības caurvijām.

Skolēni paskaidroja, kāpēc vajadzētu apgūt šo mācibu priekšmetu un nosauca  kādas prasmes ir nepieciešamas profesijās, kas saistītas ar mājturību, dizainu  un tehnoloģijām, kā arī ikviens varēja veikt eksprestestu un noskaidrot vai viņam vajadzētu meklēt  nākotnes profesiju mājturība un tehnoloģiju jomā.

Skolēni aktīvi līdzdarbojoties iepazina  un grupēja profesijas lietišķās mākslas,dizaina,  ēdināšanas, apģērbu darināšanas, viesnīcu servisa, skaistumkopšanas, pedagoģijas un komerczinību apakšnozarēs.

Stundas noslēgumā puiši atzina, ka ir guvuši plašāku priekšstatu par profesijām dizaina un tehnoloģiju jomā un iegūto zināšanu praktisko pielietojumu cilvēka ikdienas dzīvē.

Paldies par sadarbību skolotājam Egīlam Līsmanim.

Arī pārējie 7.-9.klašu skolēni varēs iepazīt tuvāk profesijas Dizaina un tehnoloģiju jomā piedaloties digitālā viktorīnā no 14.-17.decembrim!

Pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone