Individuālā atbalsta grupa gūst popularitāti skolēnu un vecāku vidū

Jau otro mācību gadu skolā darbojās Individuālā atbalsta grupa sākumskolas skolēniem. Grupas uzdevums ir nodrošināt optimālu izglītojamo dienas režīmu laika posmā pēc mācību stundām, palīdzēt sagatavot izglītojamajiem mājas darbus, organizēt brīvo laiku un atpūtu, intelektuāli attīstot izglītojamos paplašinot viņu redzesloku.

IAG  režīmu sastāda grupas skolotājs, ietverot tajā:

• mājas darbu sagatavošanu;
  • nodarbības atbilstoši IAG  darba grafikam un interešu izglītības nodarbību plāniem;
  • nodarbības svaigā gaisā, pastaigas;
  • aktīvas spēles, interesēm atbilstošas nodarbības skolotāja vadībā;
  • launagu.

Mūsu skolas fīča piedāvāt bērniem papildus nodarbības sportā, vizuālā mākslā un angļu valodā. Kā arī…

Kustības ir viena no mūsu organisma vitālajām vajadzībām. Vai mēs vienmēr ļaujam bērniem apmierināt šo organisma nepieciešamību. Lai uzlabotu bērnu veselību un labklājību, ir svarīgi, lai bērni pavada laika ārā, elpojot svaigu gaisu. Tāpēc gan bērni, gan vecāki atzīmē to, ka ir lieliskā iespēja pavadīt laiku ārpus skolā neskatoties uz laika apstākļiem, spēlējot spēles, pētot dabu, utt.

Pievienojies mums! Mēs laiku pavadām superīgi!