EKOZIŅAS DECEMBRĪ

Decembris ir gada noslēguma un  svētku mēnesis.   Šajā laikā esam raduši atskatīties uz padarīto un novērtēt savu veikumu. Arī Ekopadomes  dalībnieki ir gandarīti  par  saviem labajiem darbiem.

• Skolā norisinājās ZPD aizstāvēšana. Divi darbi bija veltīti veselīgam dzīvesveidam. Vienu  no  pētnieciskajiem darbiem bija izstrādājušas un  aizstāvēja  meitenes no Ekopadomes.
  • Ekopadomes jaunieši piedalījās labdarības akcijā “Dari labu!” – gatavoja mazas dāvaniņas Sedas pansionāta ļaudīm.
  • Šajos svētkos Ekopadome aicināja neizmantot eglītes svētku rotai, bet likt lietā radošumu, zināšanas, prasmes un izveidot savu ekoeglīti .Tika izsludināts konkurss. Ziemassvētkos klašu sniegumu novērtēja žūrija, piešķirot darbiem dažādas nominācijas, vadoties no to stila, kreativitātes un  dabai draudzīgajiem risinājumiem.
  • Skolā noslēdzās mācību konkurss “Dari un izdari!”, kurā tika vērtēta ne tikai katras klases mācību darba kvalitāte, bet arī darbība skolas Ekoprogrammā.
  • Skolas Ekopadome nodeva 20 kg bateriju.

Lai dabai draudzīgi darbi un domas mūs pavada arī nākamos gadus!