DARBAVIETAS UN PROFESIJAS VALMIERĀ!

10.janvārī, Valmieras 2.vidusskolas 4.klases skolēniem notika karjeras attīstības atbalsta interaktīvā nodarbība „Darbavietas un profesijas Valmierā.”

Nodarbības  mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar darba pasauli, profesiju daudzveidību un iespējām strādāt savā dzimtā pilsētā. Skolēni devās interaktīvā virtuālā ekskursijā pa Valmieru un atpazina dažādas iestādes un uzņēmumus, mēģināja uzminēt kādas profesijas cilvēki strādā šajos uzņēmumos, atpazina savu vecāku un radinieku darbavietas un papildināja savas zināšanas ar jaunu informāciju par darba tirgu un profesijām.

Skolēni ieguva atziņu, ka visas profesijas ir vajadzīgas un svarīgas.

Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Paldies, 4.klases audzinātāja Jekaterinai Bojārei par atsaucību un sadarbību!

Pedagogs karjeras konsultants: L.Eklone