Bērnu dārza vecāki un citi interesenti!

Klāt Ziemassvētku laiks, kad visā Eiropā un daudzās valstīs atzīmē šos gaišos ziemas saulgriežus!
Arī mūsu – V2.V pirmsskolas grupas svinēs ZIEMASSVĒTKUS, 18. decembrī, plkst. 16.30 lielajā zālē.
Ar mūsu čaklajiem bērniem esam sarūpējuši Ziemassvētku dāvanu sev un tuvajiem cilvēkiem-ludziņu “ZIEMAS PASAKA!”

Sen zināms, ka Ziemassvētku naktī notiek brīnumi. Tie ir jaunas dzīvības, jaunas gaismas svētki. Gaisma uzvar tumsu un tas izpaužas Ziemassvētku spēlēs, dziesmās un uzvedumos.
Neatņemama Ziemassvētku sastāvdaļa jau no seniem laikiem ir maskotie gājieni. Tiek uzskatīts, ka šie maskotie gājieni lika pamatus teātra spēles mākai.
Katrā bērnā mīt mazs aktieris, kurš ar lielu prieku pārģērbjas un iejūtas kādā tēlā un ļoti grib piedalīties Ziemassvētku uzvedumā pie svētku eglītes. Ziemassvētku eglīte – dzīvības zars un uguns svētība!
Paldies visiem vecākiem, kas kopā ar bērniem ir darinājuši tērpus, rotas un kopīgi mācījušies Ziemassvētku dziesmas!
LAI JAUKS UN GAIŠS MUMS VISIEM ŠIS ZIEMASSVĒTKU GAIDĪŠANAS LAIKS!

Ar cieņu, mūzikas skolotāja Ligita Primakina