2010.

Klases audzinātāja: Tatjana Koļesņikova
Bērziņa Ksenija, Bogoviča Jekaterina, Čaičuka Kristīna, Čuhaida Mihails, Daņiļenko Olga, Dubenkova Darja, Geca Diana, Gromova Kristīna, Iļjins Viktors, Ivanovs Eduards, Jevdokimova Alisa, Krasovskis Germans, Kreile Jana, Krīgers Artūrs, Lortkipaņidze Nugzars, Mičulis Latavs, Milovidova Veronika, Nainiša Ilona, Nasedkins Iļja, Oļševskis Aleksandrs, Ošiņa Alīna, Petrovs Artjoms, Pisarenko Oksana, Siļins Roberts, Skorikova Elīna, Smirnova Anna, Šarova Anna, Šaurova Marija, Šugajeva Inesa, Voroņins Dmitrijs

 2011.

Klases audzinātāja: Anita Molotkova
Andrejeva Arīna, Apekiševa Alīna, Baržanova Valērija, Beržinska Lana, Bogdanova Tatjana, Černiševa Darja, Demidko Arine, Fedotovs Vitālijs, Filimonova Karina, Ivanova Nelli, Kaļonovs Andrejs, Klapins Vladislavs, Koļčinskis Germans, Košica Valērija, Koziņecs Sergejs, Kruglovs Andris, Mališeva Maija, Misyul Tamara, Ņikitina Kristīna, Pantejeva Anna, Pukačs Ņikita, Rakovskis Aleksandrs, Rimša Diāna

 2012.

Klases audzinātāja: Natālija Šilde
Fedotov Andrey, Fiļipovs Artūrs, Gorodko Lilija, Grigorjeva Marija, Gudkova Aleksandra, Karjavčenko Arturs, Kaznodijs Dmitrijs, Kotunova Anastasija, Liske Ramina, Ļeskina Nikoletta, Mihailovs Aleksandrs, Molotkova Alīna , Ņikiforovs Artūrs, Piļkevičs Sergejs, Psaruks Deniels, Pukača Jana, Rogovcova Karīna, Romančuka Jūlija, Sāre Ilona, Simanova Ksenija, Sivakovs Oļegs, Timošenkova Karīna

2013.

Klases audzinātāja: Jeļena Morozova
Bichurin Aleksandr,  Bludens Vladislavs , Jakovļeva Olga , Kalniņš Janeks , Kupčenko Andrejs , Kupčenko Aleksandrs, Langovska Vita, Ņikitins Iļja, Osipova Aļona, Sadova Viktorija, Sosnovska Natalija, Streļcovs Jevgenijs, Sukonnovs Artūrs, Vaido Arturs, Vinogradovs Denis, Zlideņa Anastasija

2014.

Klases audzinātāja: Oksana Štainmillere
Černiševs Andrejs, Čistjakovs Vitālijs, Griņuks Radions, Jermolajeva Dana, Kaļonova Jūlija, Petrovičeva Jekaterina, Priedīte Jana, Priedīte Jana, Sņežko Viktorija, Šķista Elīna, Štainmillere Anastasija, Vasiļjeva Jeļizaveta, Zvonarjova Dana

2015.

Klases audzinātāja: Natālija Šilde

Berjoza Aleksandrs, Gorodko Laura, Jaudzema Inga, Kalpoka Lita, Karaļčuks Vladislavs, Karjavčenko Iluta, Lazarevs Dāvids, Nabijeva Karīna, Osmans Vadims, Ribcova Veronika,     Seļivanova Anna, Sumaroks Maksims, Šamburova Viktorija, Šveduns Aleksejs, Trofimova Ludmila

2016.

Klases audzinātāja: Ņila Zaiceva

Armfelds Artjoms, Armfelds Artjoms, Bogdanova Valērija, Cālmane Stefānija, Fedotov Petr, Fjodorovs Antons, Klapins Eldars, Koļčinskis Ernests, Kubanskis Artūrs, Kudo Aleksandrs, Kuzņecovs Kirills, Lavrenovs Mareks, Lejasvārdava Džamiļa, Medvedevs Vadims, Semjonova Simona Viļena, Šamkova Alīna, Titova Darja, Zariņa Svetlana, Želtkeviča Jūlija