ZAAO apsveikuma pastkartes autors Valmieras 2. vidusskolas skolnieks

SIA „ZAAO” (ZAAO) kolektīvs, kā ik gadu, ir izvērtējis konkursa „ZAAO pastkarte” ziemas motīva radošos darbus. Šajā gadā vērtēšanai tika saņemti 223 pirmsskolas bērnu un sākumskolas skolēnu zīmējumi ar jautriem sniegavīriem, izpušķotām un košām eglītēm, eņģeļiem, darbīgiem rūķiem, tīriem pagalmiem un izrotātām ZAAO mašīnām.
ZAAO pārsteiguma balvu saņēma Daniels Peders no Valmieras 2.vidusskolas 4.klases, kurš iesniedzis melnbaltu zīmējumu, attēlojot egli, dāvanas un eņģeļus. No puiša darba tapis šī gada ZAAO Ziemassvētku apsveikums. Pateicamies vizuālās mākslas skolotājai Ritai Šaurovai par palīdzību zīmējuma izstrādāšanā. Konkursa uzvarētājs un viņa skolotāja apsveikti 19.decembrī skolas pasākumā.
Informējam, ka turpinās to zīmējumu izvērtēšana, kas iesniegti par tēmām „Vides aizsardzība” un „Videi draudzīga atkritumu apsaimniekošana”. Rezultāti tiks paziņoti janvāra beigās, savukārt apbalvošana notiks maijā.

Informāciju sagatavoja: Zane Leimane, SIA „ZAAO” sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob.tālr.:26610013, E-pasts: , www.zaao.lv