Profesijas tiltu būvē!

Piektdien, 26.novembrī, 2.b klases skolēniem ,notika integrētā stunda ar karjeras izglītības caurvijām mācību priekšmetā dizainains un tehnoloģijas , kā arī Twining projekta ietvaros.

Skolēni iepazina dažādus tiltu veidus, uzzināja par tiltu būvniecības posmiem un kādas profesijas piedalās tiltu būvniecībā,noskaidroja arī kādas prasmes ir nepieciešamas profesionāļiem un guva atziņu, ka būvējot tiltu ir liela atbildība un viss jāveic ļoti precīzi.

Mazie aktīvi līdzdarbojās un dalījās ar savu pieredzi par tiltiem un to būvniecību, ikdienas vērojot kā Strenčos notiek tilta rekonstrukcijas darbi.

Integrētās stundas noslēgumā sekos praktiskais darbs, kad skolēni paši veidos tiltu, kopā ar skolotāju Sanitu Eglīti.

Pedagogs karjeras konsultants- Lolita Eklone