Mācību olimpiāžu, konkursu un sacensību laureātu un dalībnieku apbalvošanas pasākums 2015

Šogad Mācību olimpiāžu, konkursu, interešu izglītības un sporta sacensību laureātu  apbalvošanas pasākums notika 29. aprīlī, pirms Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienas. Gaisā virmoja svētku noskaņa, patriotiskas izjūtas un vēlme redzēt Latviju kā skaistu, bagātu, prieka un saticības pilnu valsti.
Gandarījumu sniedz apziņa, ka šogad skolas laureātu un dalībnieku skaits ir palielinājies, šogad tie bija jau  129 bērni. Liels prieks, ka Valmieras 2.vidusskolas vārds šogad izskanējis ne tikai pilsētas, bet arī valsts līmenī, piedaloties konkursā „Pazīsti savu organismu”, atklātajā krievu valodas (dzimtās) un literatūras 30. olimpiādē, skatuves runas konkursā,  jauno pētnieku forumā “Skolēni eksperimentē”, mūsdienu deju radošā konkursa Vidzemes novada un sporta sacensībās.
Esam lepni par skolēnu iegūtajām vietām un 32 atzinībām Valmieras pilsētas un novada olimpiādēs, konkursos, sporta aktivitātēs.

Īpašu paldies par darbu gan ikdienā, gan, gatavojot bērnus dalībai aktivitātēm ārpus skolas, teicām visiem Valmieras 2. vidusskolas skolotājiem.
Pasākumā mūs iepriecināja skatuves runas konkursa 1.pakāpes laureāts novadā Marks Titko, novada interešu izglītības laureāti novadā deju grupas “JUSTIFY” un “JUSTIFY JUNIORI”, kā arī sākumskolas un pamatskolas audzēkņu priekšnesumi.
Šogad Valmieras 2. vidusskola svinēja savu 70. gadadienu. Skola ir ikviena cilvēka neatņemama sastāvdaļa. Tāpēc šogad ir iedibināta jauna tradīcija, kad skolas absolventi un lieldraugi, ir mūsu labāko skolēnu un skolotāju mecenāti.
Paldies par jūsu atbalstu un ceram uz sadarbību arī turpmāk: Tatjanai Sjomovai (1977. gada absolvente), 2002. gada absolventei, Vjačeslavam Piskunovam (2004. gada absolvents), Jevģēnijai Petrovai (2005. gada absolvente), Veronikai Karņickai (2005. gada absolvente), Karīnai Trifanovai (2008. gada absolvente), Naurim Skridem un firmas INNOWEB projektam CredPro,  automazgātavai IK “KADI”, sia VIDZEMES PAPĪRS, Valentīnai Ošiņai un veikalam “DABA un RUNĀ”, portālam Uzdevumi.lv, kinoteātrim GAISMA, Ivetai Bošai un uzņēmumam “KANTĪNE B”, kā arī firmai VAIDENS.
Svinīgā pasākuma izskaņā  skolas administrācija novēlēja skolas saimei -“Ikvienai sirdij, domām un darbiem būt kopā ar Latviju!”.

atbalstitaji