Lielceļš pēc pamatskolas

Otrdien, 17.aprīlī, arī Valmieras 2.vidusskola aktīvi piedalījās Valmierā notiekošajā karjeras atbalsta pasākumā skolēniem “Lielceļš pēc pamatskolas” ar informatīviem stendiem par skolu, tās piedāvātajām mācību programmām un plašajām iespējām interešu un neformālajā izglītībā, kā arī ar aktuālāko informāciju par citām izglītības iespējām dažāda vecuma cilvēkiem, kam nepieciešama pamata vai vidējā izglītība labākām iespējām konkurēt darba tirgū.

Pasākumā Valmieras un reģiona jaunieši iepazinās ar dažādām mācību iestādēm un izmantoja iespēju tikties ar skolu pārstāvjiem, piedalīties skolu organizētās aktivitātēs, kā arī uzdot jautājumus un diskutēt.

Pateicība mūsu skolas līdzpārvaldes aktīvākajiem jauniešiem, kas pārstāvēja un prezentēja skolu šajā izstādē.

Paldies arī 8. un 9.klases skolēniem un viņu audzinātājām Oksanai Štainmillerei un Inai Molai par pasākuma apmeklējumu.

Kā arī vislielākā pateicība skolas direktoram Andrejam Gluhovam un administrācijas komandai par informatīvo materiālu izstrādi un atbalstu pasākumā.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone