Labo darbu nedēļa

Laika posmā no 2017.gada 17. oktobra, visā Latvijā notiek “Labo darbu nedēļa”. Labdarības nedēļa ir tas laiks, kad tā vien gribās realizēt sirds gaišas domas un sniegt palīdzīgu roku līdzcilvēkiem, kuriem ikdienā  klājas grūtāk. Tādēļ 2. vidusskolas skolas padome aicināja skolēnus iesaistīties labdarības akcijā ”Palīdzēsim Sedas veco ļaužu pansionātam sakopt teritoriju!”.Arī mūsu skolas audzēkņi nepalika vienaldzīgi, un aktīvi iesaistījās Sedas pansionāta apkārtnes sakopšanas talkā. Labdarības akcijas mērķis ir iepriecināt pansionāta iemītniekus un palīdzēt personālam viņu grūtajā darbā.

19 oktobrī akcijā piedalījās 13 skolēni no 6.-11. klasei, kuri čakli sakopa ierādītu teritoriju.

Skolas padome un Sedas pansionāts izsaka sirsnīgu pateicību visiem kas piedalījās rīkotā labdarības akcijā.

Paldies jauniešiem, vecāku padomei! Un IESPĒJAI BŪT KOPĀ 🙂 😉