Labo darbu nedēļa – Valmieras 2.vidusskolā

Jau trešo gadu pēc kārtas Valmieras 2.vidusskola piedalās platformas “Labo darbu nedēļa” piedāvātajos pasākumos.

Daudziem no mums bieži vien ir vēlme darīt labu, gribas palīdzēt līdzcilvēkiem, bet pietrūkst ideju, kā to izdarīt labāk.

Platforma piedāvā dažādas idejas un iespējas, kā darīt labas lietas no sirds, protams, nesaņemot par to finansiālu atalgojumu.

Pēc 10.N klases iniciatīvas tika adītas zeķes Valmieras pansionāta vientuļajiem pensionāriem. Akcijā piedalījās trīs klases, kas kopā ar audzinātājām noadīja 20 pāru zeķu.

Savukārt 12.N klase ierosināja vārīt ābolu ievārījumu, kas, glīti iesaiņots ar zeķu pāri un īpaši gatavotu apsveikuma kartīti, tika nogādāts Valmieras pansionātā.

Īpaši aktīvi pasākumā piedalījās 10.N klases audzēkne D.Vīlande, noadot piecus pārus zeķu. Akciju atbalstīja skolotājas S.Zviedrāne, V.Sniķere un Z.Baldone.

Drēgnajā rudens laikā līdzcilvēku atbalstu sevišķi gaida mūsu mazie draugi dzīvnieku patversmē.

Šeit aktīvi iesaistījās visu klašu skolēni un vecāki, ziedojot kaķu un suņu barību, rotaļlietas dzīvniekiem, kā arī siltus pledus. Atbalsta sniegšanā aktīvi iesaistījās arī skolas padome.

7.b klases skolēni ne tikai ziedoja dažādas lietas patversmes iemītniekiem, bet arī apmeklēja patversmi, kur tika iepazīstināti ar apstākļiem, kādos dzīvnieki dzīvo, kā arī izmantoja iespēju paspēlēties un samīļot patversmes mazos iemītniekus.

Pasākumu kopumā atbalstīja vecāki un skolas EKO padome, nogādājot sarūpētās dāvanas gan dzīvnieku patversmē, gan pansionātā, iegūstot gandarījumu par labi paveiktu darbu.

Šī ir lieliska iespēja skolēniem  mācīties un no praktiskiem piemēriem secināt, ka darīt labu otram un sabiedrībai, nesaņemot finansiālu atalgojumu, tā ir norma un tam jābūt pašsaprotami.

Paldies visiem labo darbu veicējiem!