Labdarības akcija

Šā gada oktobrī Valmieras 2.vidusskolas skolēnu pāšpārvalde organizēja labdarības akciju, kuras mērķis bija palīdzēt dzīvniekiem, kuri atrodas Valmieras pilsētas dzīvnieku patversmē, Mālu ielā 1. Akcija tika rīkota no 19. līdz 23.oktobrim. Skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un skolēnu vecākiem bija iespēja, pēc pašu iniciatīvas, ziedot jebkādu naudas summu dzīvnieku barības un veterinārās klīnikas dāvanu kartes iegādei. Kā arī vienā no skolas garderobēm ikviens, kurš vēlējas, atstāja siltas segas, rotaļlietas dzīvniekiem un barību.
Labdarības akcijas noslēgumā tika saziedoti 84,75 eiro un vairākas siltas segas un barība dzīvniekiem. Par saziedoto naudu tika iegādāta dāvanu karte 45 eiro vērtībā no veterinārās klīnikas „4 MĪĻAS ĶEPAS” un par atlikušo naudu nopirkta barība kaķiem un suņiem. Viss saziedotais un iegādātais tika nogādāts Valmieras patversmē 5.novembrī.
Valmieras 2.vidusskolas skolēnu pašpārvalde saka lielu paldies par sadarbošanos visiem skolēniem, skolotājiem, skolas darbiniekiem un skolēnu vecākiem – tiem, kas atsaucās un palīdzēja Valmieras dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

patversme 7