Konkursa “Trejdeviņas saules lec” laureāte

Noslēgusies vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Trejdeviņas saules lec” 3.kārta. Konkursa darbus vērtēja Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja, māksliniece Anna Žūriņa, Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas skolotāja, dizainere Lolita Katkovska, Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skolas skolotāja, keramiķe Dace Pētersone.
Konkursa „Trejdeviņas saules lec” 3.kārtas laureātus, viņu pedagogus un tos autorus un viņu pedagogus, kuru darbi piedalījās izstādē Latvijas Pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā Briselē, Beļģijā, aicinām uz konkursa noslēguma pasākumu 30.janvārī plkst.14.00 koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga”, Krāsotāju ielā 12 (izstādes apskate no plkst.13.00).
Prieks, ka šajā pulkā būs arī mūsu skolas 7. klases audzēkne Arīna Štefane un vizuālās mākslas skolotāja Rita Šaurova. Lepojamies ar Jūsu panākumiem!