Integrētā stunda „Reiz es būšu…” 1.B!

14.aprīlī jau no paša rīta 1.B klases skolēnus apciemoja Zaķis Gribulītis. Viņš bērniem lūdza palīdzību, jo vēloties apgūt kādu profesiju, bet nepazīstot nevienu alfabēta burtu un nezinot nevienu profesiju.

1.b klases skolēni apsolīja viņam palīdzēt. Bērni sauca alfabēta burtus un izdomāja ar šo burtu dažādas profesijas. Kad zaķis iepazinās ar alfabētu un uzzināja dažādas jaunas profesijas, viņš palika un vēroja kā bērni klausījās un minēja profesijas pēc apraksta. Stundā bērni ne tikai nostiprināja latviešu valodas zināšanas par alfabēta burtiem, bet varēja izmantot un paplašināt savas zināšanas un vārdu krājumu par dažādām profesijām.

Skolēni palīdzēja arī katras profesijas pārstāvim atrast pazudušās lietas, kas viņiem nepieciešamas ikdienas darbā. Zaķis Gribulītis  priecājās par bērnu prasmi domāt un aktīvi darboties. Stundas beigās zaķis Gribulītis un pirmklasnieki mēģināja atbildēt uz jautājumu „Reiz es būšu…” un uz savas uzzīmētās plaukstas ierakstīja savu nākotnes profesiju.

Paldies par sadarbību klases audzinātājai Sanitai Eglītei un skolotāja palīgam Alanam.

Pedagogs karjeras konsultants: Lolita Eklone