Piektdien, 16.02. ESF projekta „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādes” ietvaros notika karjeras nodarbība „Manu intelektuālo spēju pašvērtējums” 7.klases skolēniem.

Nodarbībā skolēni, interaktīvā veidā ,izvērtēja savas individuālās Intelektuālās spējas un prasmes , atšķirības no saviem klases biedriem, radoši darbojās grupās, veidoja prasmi apkopot un salīdzināt iegūto informāciju, un apkopojot savas zināšanas veidoja profesiju sarakstus atbilstoši konkrētajām intelektuālajām prasmēm un iemaņām, kā arī katra grupiņa klasesbiedriem prezentēja savu izveidoto profesiju sarakstu.

Nobeigumā skolēni savās grupās mēģināja apkopot un izveidot secinājumu par to, kas ir individuālo intelektuālo spēju un prasmju pašvērtējums.

Nodarbība lika skolēniem vairāk padomāt un motivēt mācīties , īpaši ,tos mācību priekšmetus, kas noderēs viņa nākotnes profesijā.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone