Ekskursijas uz Valmieras uzņēmumiem!

Pirmdien, 7.aprīlī, Valmieras 2.vidusskolas 9.-12.klašu skolēnu grupa devās karjeras izvēles atbalsta  ekskursijā  uz SEB bankas Valmieras filiāli .Skolēnu grupa tikās ar bankas vadību un personīgi SEB bankas filiāles vadītājs Kaspars Markss un viņa vietniece pastāstīja detalizēti par bankas darbību, struktūru ,galvenajiem darba virzieniem, iepazīstināja ar  profesijām bankas darbā ,kā arī atbildēja uz skolēnu  konstruktīviem jautājumiem. Bankas vadītājs  K.Markss atzinīgi novērtēja skolēnu zināšanas ekonomikas jautājumos , pamatojoties uz skolēnu formulētajiem jautājumiem.

Paldies par atsaucību 9.-12.klašu skolēniem par nopietnu savas nākotnes plānošanu un darba vietu izpēti.

Paldies arī skolas direktoram Andrejam Gluhovam par atsaucību un palīdzību šī pasākuma organizēšanā.

Pedagogs karjeras konsultants Lolita Eklone