EKOZIŅAS 22.03.2018.

22.03. 2018. Valmieras 2. vidusskolā norisinājās pasākums par godu Pasaules ūdens dienai. Pasākumu vadīja Inta Soma – Ziemeļvidzemes biosfēras rezervāta Dabas aizsardzības centra vadītāja. Ūdens dienai veltītajā pasākumā piedalījās 5., 6., 7. klašu  komandas no Valmieras 2. vidusskolas, Valmieras Viestura vidusskolas un Zaļās skolas. Skolēniem bija iespēja caur spēlēm, smiekliem un dinamiskām aktivitātēm iegūt un nostiprināt zināšanas par Latvijas dabu un dabas aizsardzību. Draudzīgi darbojoties, skolēni pētīja un risināja problēmas ,apsprieda nākotnes vīzijas un rīcību. Pēc padarītā darba veicām atgriezenisko saiti, ko mēs varam darīt jau šodien, lai saglabātu dabu.

Paldies par sadarbību skolēniem un skolotājām Ilgai Verovkinai, Sarmītei Balodei, Ievai Mangalei, Livai Masani.