Brīdinājuma streiks 2015.gada 27.novembrī

Cienījamie vecāki!
Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) rīko vienas dienas brīdinājuma streiku 2015.gada 27.novembrī, piektdien.
LIZDA aicina skolēnu vecākus respektēt pedagogus, kas 27.novembrī piedalīsies brīdinājuma streikā un rast iespēju bērnus šajā dienā uz skolu nevest, tādejādi paužot savu atbalstu un cieņu skolotājiem.
Brīdinājuma streiks paredz, ka mācību process uz vienu dienu skolā tiek pārtraukts.
Tomēr izņēmuma gadījumā, ja nav iespēja bērnam rast drošus apstākļus palikšanai mājās, skolā tiks nodrošināta bērnu pieskatīšana pilnā apjomā.
Pedagogi ikdienā ir atbildīgi par visdārgāko, kas Jums ir – Jūsu bērna dzīvību, drošību, veselību un izaugsmi. Šajā brīdī pedagogiem ir ļoti būtiska tieši Jūsu, cienījamie vecāki, izpratne un atbalsts.

Valmieras 2.vidusskolas arodorganizācijas vārdā I.Mole, L.Eklone.