Vidzemes Augstskolā 17. martā notika Vidzemes reģiona izglītojamo zinātniski pētniecisko darbu konference.
Konferences mērķi ir padziļināt skolēnu pētnieciskās darbības prasmes dabas, humanitāro, sociālo un inženierzinātņu nozarēs, iesaistīt skolēnus pētnieciskajā darbībā, attīstīt prasmes patstāvīgi veikt pētnieciskus darbus, pilnveidot skolēnu prasmes iepazīstināt citus ar sava pētījuma rezultātiem un noskaidrot labākos pētījumus.
Darbs notika 10 sekcijās, ir izvērtēti 120 darbi no 19 Vidzemes reģiona izglītības iestādēm.
Valmieras 2.vidusskolu konferencē pārstāvēja Deniss Zeicmanis no 11.klases ar darbu “Loģistikas procesu kopums, iegādājoties X preci” un Artjoms Tomaševičs no 12.klases ar darbu “KŪDRA – ALTERNATĪVĀS ENERĢIJAS AVOTS”.
Abi darbi tika novērtēti labi, bet uz Latvijas 41.izglītojamo zinātnisko konferenci Rīgā pārstāvēt Valmieras 2.vidusskolu dosies Artjoms Tomaševičs.
Veiksmi aprīlī Artjomam, un Denisam iespējas pilnveidot darbu un piedalīties 2017./2018.m.g. ZPD lasījumos.